ЛЬВІВ, ВУЛ. ЛУГАНСЬКА (ПІД СИХІВСЬКИМ МОСТОМ)

РЕМОНТ: (067) 925 19 33, (063) 278 59 98 | ЗАПРАВКА: (063) 278 59 98 | ЗАПЧАСТИНИ: (068) 791 57 06 clcomfort0@gmail.com

Заміна підшипника компресора

Виконуємо практично будь-які ремонтні роботи, забезпечуючи  належне функціонування як системи кондиціонування вцілому, так і окремих деталей.

  • ремонт компрессора автокондиціонера
  • відновлення корпусу із застосуванням токарних робіт
  • реставрація муфти автокондиціонера

У багатьох випадках, при незначних поломках компресора, можна обійтись дрібним ремонтом і заміною деяких частин. На відміну від переважної кількості сервісів, які пропонують заміну несправного компресора на інший, ми виконуємо роботи по відновленню працездатності компресора, з заміною та ремонтом його частин.

Роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами, які мають великий досвід у цій сфері, з використанням спеціалізованого обладнання та інструменту. Монтуємо запчастини лише найвищої якості! Якісні запчастини – запорука успіху!

Досить часто зустрічаються випадки, коли на автомобілях з дизельним двигуном, заклинює підшипник шківа кондиціонера і “з’їдає” горловину компресора. Це пов`язано з гучністю роботи двигуна, хоча водій не помічає гулу.  Підшипник починає підклинювати і внутрішня обойма провертається на горловині, шків компресора нагрівається, при цьому починає плавитися захисний лак та обмотка електромагніту.  Коли обриває ремінь привода генератора, водії прямують на СТО.  Встановивши причину неполадки, постає питання заміни компресора, або частини корпусу з електромагнітом, новим сальником валу.

На практиці майже всі деталі можна відновити. Ми здійснюємо реставрацію горловини компресора,  проводимо заміну підшипників шківа, електромагнітів, сальників та прокладок за потреби.

Звертайтесь на спеціалізовані СТО не рідше одного разу на 6 місяців ! Це допоможе уникнути зайвих витрат на ремонт!

DCS-17EC kompressor Ремонт компрессора для Volvo, DCS-17EC у Львові, підшипник для авто кондиціонераDCS-17EC ремонт компресора авто кондиціонера Львів, діагностика Volvo у Львові